Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów kończących szkołę odbędzie się 25 czerwca, godz. 15:00 na auli w Szkole Podstawowej nr 1 na ulicy Wałowej 5. Uczniowie pozostałych klas odbierają świadectwa na spotkaniu z nauczycielem instrumentu głównego w wyznaczonych salach SP1, w godzinach 14:00-16:00, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Sukces flecistek

Kwartet fletowy w składzie: Maria Król, Matylda Pukowiec, Zofia Zając i Zofia Grolik otrzymał Wyróżnienie I Stopnia na XXI Sokołowskim Festiwalu Kultury Muzycznej. Kwartet przygotowała p. Bożena Błaszczyk. Gratulujemy! https://youtu.be/OHl5l11zcW8

rekrutacja

Rekrutacja 2021/2022

NABÓR NA ROK SZKOLNY 2021/2022 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022. Prowadzimy naukę na następujących instrumentach: akordeon, fortepian, organy, skrzypce, wiolonczela, gitara, flet, trąbka, puzon, saksofon, klarnet, perkusja. Badanie przydatności do nauki odbędzie się 14 maja 2021. Prosimy o wcześniejsze składanie wypełnionych wniosków o przyjęcie kandydata do

Wesołych Świąt 2021!

Wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom i przyjaciołom Państwowej Szkoły Muzycznej im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim składamy życzenia zdrowych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy!Niechaj zmartwychwstały Chrystus Wam błogosławi!

Maria Król

Sukces Marysi w USA!

MARIA KRÓL z klasy fletu Katarzyny Starzec -Kawalec została laureatką III nagrody w grupie wiekowej od 11 – 13 lat w konkursie KING’S PEAK  INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION 2021 w Stanach Zjednoczonych.Serdeczne podziękowania dla pani Gizeli Fritz za akompaniament oraz wielkie gratulacje z życzeniami dalszych sukcesów dla Marysi!

pl_PLPolish
pl_PLPolish